LT
Apie greitus testus
Testai nėštumui nustatyti
 -   RapiPreg® plokštelė
 -   RapiPreg® juostelė
 -   RapiPreg® tiesioginis
 -   Ką turi žinoti pacientas
 -   Ką turi žinoti farmacininkas
 -   Dažnai užduodami klausimai
 -   Nėštumo testo atsiradimo istorija
Testai ovuliacijai (vaisingoms dienoms) nustatyti
 -   OneStep® LH testas
 -   Kada pradėti tyrimą?
 -   Kaip OneStep® LH veikia
 -   Dažnai užduodami klausimai
 -   Menstruacinis ciklas
Apie mus
Kur įsigyti?
Klausk gydytojo
 -   visi atsakymai
 
KLAUSKITE - ATSAKYSIME!
 
Jei Jums iškilo klausimų apie testo atlikimą
ar rezultatų vertinimą - prašome klausti
tel. (8655) 75550 arba šioje interneto svetainėje.
Visuomet esame pasiruošę Jums padėti. 
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE TESTUS OVULIACIJAI (VAISINGOMS DIENOMS) NUSTATYTIKaip ovuliacijos testas veikia?

Prieš pat ovuliaciją moters organizme trumpam labai padaugėja liuteinizuojančio hormono. Tai vadinama Liuteinizuojančio Hormono banga. Ovuliacijos testas padeda Jums tiksliai nustatyti šią bangą ir numatyti ovuliaciją – vaisingiausią Jūsų ciklo periodą.Kaip vertinti tyrimo rezultatus? Ar taip pat, kaip nėštumo testo?

Ovuliacijos testas veikia kitaip nei nėštumo nustatymo testas.

Teigiamas testo rezultatas (rodantis LH bangą) yra tada, kai išryškėja 2 spalvotos vienodo intensyvumo juostelės (kontrolinėje `C` ir testo `T` dalyje) arba juostelė testo `T` dalyje tamsesnė už juostelę kontrolinėje `C` dalyje.

Neigiamas rezultatas, kai išryškėja tik 1 spalvota juostelė (tik kontrolinėje `C` dalyje) arba juostelė testo `T` dalyje šviesesnė už juostelę kontrolinėje dalyje.
 Kokiu dienos metu geriausia atlikti ovuliacijos nustatymo testą?

Skirtingai nuo nėštumo testų, rytas (pirmas rytinis šlapimas) nėra geriausias laikas ovuliacijos testui atlikti. LH gaminasi Jūsų organizme anksti ryte, todėl Jūsų šlapime maksimalus jo kiekis aptinkamas po pietų. Idealiausias laikas tyrimui – apie 14-16 val., nors dažnai tikslūs rezultatai būna jau nuo 10 val. ryto iki vėlaus vakaro.Ar turėčiau atlikti tyrimą tuo pačiu metu kiekvieną dieną?

Labai svarbu atlikti tyrimą kasdien tuo pačiu metu. 2 – 3 val. prieš tyrimą negerkite. Tai padidina hormonų koncentraciją šlapime.Kada turėčiau pradėti tyrimą?

Prieš nuspręsdamos, kada turėtumėte pradėti tyrimą, nusistatykite menstruacinio ciklo trukmę ( t.y., dienų skaičius nuo kraujavimo pradžios iki sekančio kraujavimo pradžios minus 1 diena). Savo ciklo trukmę stebėkite keletą mėnesių. Tada pagal pateiktą lentelę nusistatykite, kada pradėti tyrimą. Tyrimas atliekamas kasdien, kol nustatoma LH banga.
 


Kada po LH bangos įvyks ovuliacija?

Paprastai ovuliacija prasideda 12 – 48 valandą po LH bangos (LH bangos nustatymui naudojant popietinį šlapimo mėginį). Vidutiniškai ovuliacija įvyksta 36 valandos po LH bangos.Kai ovuliacijos testas yra teigiamas, kada turėtume pradėti lytiškai santykiauti?

Kad padidinti pastojimo tikimybę, lytiškai santykiauti turėtumėte LH bangos nustatymo dieną, taip pat ir kitas 3 dienas.
 


Ar bazalinės kūno temperatūros metodas nustato tą patį kaip ir ovuliacijos testas?

Bazalinė kūno temperatūra nurodo buvus LH bangą tada, kai ši jau būna pasibaigusi. Todėl bazalinės kūno temperatūros matavimas neleidžia nustatyti LH bangos. Ją labai tiksliai – tada, kai Jūsų šansas pastoti yra pats didžiausias — parodys ovuliacijos testas OneStep® LH.Ar ovuliacijos testai gali būti naudojami kaip kontracepcijos priemonė?

Ovuliacijos testai yra sukurti pastojimo tikimybei padidinti. Kaip kontracepcijos priemonė jie yra nerekomenduojami.Ar šviesi juostelė testo `T` dalyje ir tamsesnė juostelė kontrolinėje `C` dalyje reiškia teigiamą rezultatą?

Ovuliacijos testas veikia ne taip kaip nėštumo testas. Ypač tai sakytina kalbant apie rezultatų vertinimą. LH testo rezultatas teigiamas tik tada, kai išryškėja 2 spalvotos vienodo intensyvumo juostelės (kontrolinėje `C` ir testo `T` dalyje) arba juostelė testo `T` dalyje tamsesnė už juostelę kontrolinėje `C` dalyje.Mano tyrimo rezultatas buvo teigiamas ir vakar, ir šiandien. Ar tai reiškia, kad kažkas yra negerai?

Toks rezultatas gali rodyti LH bangą, kai ji kyla ir vėl leidžiasi.Bazalinės temperatūros matavimo metodas parodė temperatūros kaitą, tačiau ovuliacijos testas buvo neigiamas. Ar taip gali būti?

Taip galėjo nutikti, jei testą atlikote po LH bangos pasirodymo.
 
Taip pat testas galėjo neaptikti LH bangos, jei rezultatą vertinote nepraėjus 5 minutėms arba Jūsų šlapime buvo per maža LH koncentracija dėl didelio neseniai suvartotų skysčių kiekio.
 

NEMOKAMA KONSULTACIJA
 
Gydytojų informacija dėl
testo atlikimo bei rezultatų
vertinimo teikiama telefonu
 
(8-655) 75550

TURITE KLAUSIMŲ?
 
Klauskite tiesiog
mūsų svetainėje!
 
> klauskite <
> visi atsakymai<